Beyerdynamic EDT 990 V Earpad SET (Pair) | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Fits: DT 990 Pro, DT 990 Edition, DT 880, DT 880 M, DT 880 Pro, DT 880 Edition, DT 811, DT 911, DT 931, DT 531 |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 310 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product name | EDT 990 V Earpad SET (Pair) |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Grey |
| Traadita ühendus | No |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: beyerdynamic edt 990 v earpad set pair grey, 1000896, beyerdynamic, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

